بخش کاربری

برای ورود به پنل کاربری اناری خود، لطفا اطلاعات خود را وارد کنید.

بازگشت
جشنواره و نمایشگاه هفته گرامیداشت پژوهش و فناوری خراسان رضوی

جشنواره و نمایشگاه هفته گرامیداشت پژوهش و فناوری خراسان رضوی


  • ۱۳ آذر، ۱۳۹۵
  • ۱۲:۰۱
  • مشاهده: 1,055 بار

جشنواره و نمایشگاه هفته گرامیداشت پژوهش و فناوری خراسان رضوی

بازدید از این نمایشگاه از 14 الی 17 آذرماه 1395 در نمایشگاه بین المللی مشهد از ساعت 10 الی 19 امکان پذیر می باشد.

نمایشگاه هفته گرامیداشت پژوهش و فناوری خراسان رضوی با حضور دکتر کافی، رئیس دانشگاه فردوسی مشهد و علیرضا رشیدیان، استاندار خراسان رضوی در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد شروع به فعالیت کرد.

به گفته ی استاندار خراسان رضوی این نمایشگاه فرصتی برای پژوهشگران دانشگاه‌ها، مراکز رشد، پارک های علم و فناوری و مؤسسات پژوهشی استان است که بتوانند کارهایی که در طول سال انجام داده‌اند را به نمایش بگذارند.

در این نمایشگاه دانشگاه‌ها و مراکز رشد، ادارات و سازمان‌ها دولتی و بخش خصوصی خراسان رضوی، واحدهای صنعتی، معدنی و تجاری و شرکت های دانش بنیان حضور دارند؛ بنابراین نوآوران و پژوهشگران در این نمایشگاه قادرند ارتباط مؤثری با واحدهای اجرایی و اداری برقرار و کارهای پژوهشی خود را ارائه نمایند.

به طور کلی این نمایشگاه فرصت بسیار مناسبی را در دسترس مؤسسات دانش بنیان، دانشگاهها، بنگاههای دارای واحدR&D ، تولیدکنندگان، تجار، صنعتگران، بانکها و موسسات اعتباری و کلیه دست اندرکاران مرتبط با موضوع این نمایشگاه قرار می دهد تا علاوه بر ارائه آخرین دستاوردهای علمی و فناوری با توانمندی ها و جدیدترین فناوری های داخلی آشنا، شرایط ارتقاء دانش فنی داخلی را فراهم و به طور همزمان جلب سرمایه گذار و بازاریابی برای محصولات تولیدی را فراهم کنند.

برچسب:
نظر خودتان را ارسال کنید
برای ثبت دیدگاه لطفا به حساب کاربری خود وارد شوید .