بخش کاربری

برای ورود به پنل کاربری اناری خود، لطفا اطلاعات خود را وارد کنید.

بازگشت

گارانتی محصولات


ضمانت نامه فروش

انارپدیا در قامت بزرگترین فروشگاه آنلاین منابع فنی مهندسی، مفتخر به ارایه کلیه محصولات معتبر و دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال میباشد.

پشتیبانی کامل نرم افزاری و سخت افزاری، ضمانت برگشت کالا و حمایت از حقوق مشتری؛ سه ارزش اصلی و اولیه انارپدیا میباشد که همیشه به آن پایبند خواهد بود.

ضمانت نامه فروش به این معناست که  انار پدیا کلیه محصولات موجود در سایت را از لحاظ اعتبار، صحت و اصالت فیزیکی تایید می نماید.

در صورتی که پس از خرید هر محصول، با مشکلی در رابطه با آن مواجه شوید ما تمام تلاش خود را در جهت رفع آن مشکل انجام خواهیم داد.

اگر مشتری در حین استفاده از محصول، دچار مشکل نرم افزاری شد چه اقدامی می­تواند انجام دهد؟

مشتری عزیز می تواند به قسمت پشتیبانی سایت انار پدیا مراجعه کرده و تیکت درج کند تا تیم پشتیبانی در اسرع وقت با ایشان تماس بگیرند و مشکل را برطرف نمایند.

لازم بذکر است که انار پدیا، محصولات تولیدی خود را به صورت کامل از لحاظ نرم افزاری پشتیبانی می­نماید و راهنمایی های لازم جهت استفاده از پشتیبانی محصولات تولید کنندگان و ناشران دیگر را ارایه خواهد نمود.

مشتری در صورت مواجه شدن با مشکل سخت افزاری در محصول دریافتی، چه اقدامی می تواند انجام دهد؟

مشتری عزیز  می تواند در قسمت پشتیبانی تیکت درج نماید تا در اسرع وقت با ایشان تماس گرفته، مشکل بررسی و در صورت امکان برطرف شود، در صورت عدم رفع مشکل، تیم انار پدیا به صورت رایگان محصول مشکل دار را تعویض و برای شما پست می نماید.

با امید به اینکه بتوانیم رضایت صد در صدی شما؛ مشتریان عزیز را به همراه داشته باشیم.

با سپاس فراوان از اعتماد شما