بخش کاربری

برای ورود به پنل کاربری اناری خود، لطفا اطلاعات خود را وارد کنید.

بازگشت

انارپدیا، مرجعی قابل اطمینانپشتیبانی انارپدیا
واحد پشتیبانی به دو قسمت محصولات انار و سایر محصولات تقسیم می شود. پشتیبانی محصولات انار طبق ضمانت نامه موجود در بسته انجام خواهد شد، و سایر محصولات به تولید کننده محصول ارجاع داده میشود و پیگیری تا حل شدن مشکل توسط انارپدیا انجام خواهد شد تا مشتری به رضایت کافی از محصول خریداری شده برسد.

 


شرایط بازگرداندن کالا
ضمانت برگشت کالا تا 7 روز به چه معنی است؟

1-    اگر محصول با آنچه سفارش داده شده مغایرت داشته باشد؟
در این صورت به محض دریافت محصول تا حداکثر 24 ساعت مورد را به کارشناسان ما از طریق ثبت تیکت در قسمت پشتیبانی سایت اعلام کنید، در صورت وجود مغایرت با شما برای برگشت محصول هماهنگ خواهد شد.
2-    اکر محصول خریداری شده دارای مشکلات نرم افزاری باشد؟
ابتدا با شماره پشتیبانی که روی محصول درج شده تماس بگیرید و مشکل خود را مطرح کنید، درصورتیکه مشکل بر طرف نشد، در قسمت پشتیبانی کاملا در مورد مشکل توضیح داده، در صورت امکان از خطا ها عکس گرفته و ارسال کرده و تیکت درج کنید، چنانچه مشکل ار سمت پشتیبانی غیر قابل حل بود، محصول با هزینه تیم انارپدیا عودت داده می شود و مجددا تیم پشتیبانی انارپدیا برای حل مشکل اقدام خواهد کرد و اگر بازهم مشکل غیر قابل حل بود، هزینه محصول به حساب مشتری واریز خواهد شد. نکته قابل تذکر این است که از زمان ارسال از انار پدیا مشتری 7 روز فرصت دارد که مشکل را به تیم پشتیبانی انارپدیا اعلام کند.
3-    اگر محصول خریداری شده دچار مشکل سخت افزاری بود؟
اگر محصول مورد نظر با مشکل فیزیکی و سخت افزاری داشت مشتری عزیز تا24 ساعت زمان دارد که این مشکل را به تیم انارپدیا اعلام کرده تا مورد بررسی شود.
نکته: لطفا در موارد بالا بسته بندی و جعبه اصلی محصول همراه با محصول ارسال شود و از دورریختن آن جدا خوداری شود. 

 


حامی حقوق مشتری
انارپدیا با توجه به نحوه قراردادی که با تولیدکنندگان و ناشران دارد، حامی حقوق مشتری خواهد بود، بدین صورت که اگر تولید کننده پشتیبانی مناسب از مشتری ننماید و مشتری ناراضی از محصول خرید شده باشد، انارپدیا با توجه به قوانین موجود در واحد صیانت و بازرسی مرکز رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از حقوق مشتری دفاع خواهد کرد تا مشتری در نهایت راضی از خرید خود باشد.

 


ضمانت اصل بودن کالا
تیم انارپدیا 100% تضمین میکند که تمام محصولات سایت انارپدیا اورجینال بوده و هیچگونه کپی وجود ندارد، وکلیه محصولات تایید شده از سوی تولید کننده یا ناشر اثر می باشد.

 


تحویل رایگان در خرید بیش از 85000 تومان
تیم انار پدیا برای رفاه مشتریان این امکان را فراهم کرده است که اگر مشتری عزیز در یک نوبت خرید بالای 85000 تومان داشت ارسال برای ایشان به صورت رایگان است.
نکته: این شرایط فقط برای مشتری عزیزی امکان پذیر است که پرداخت به صورت آنلاین داشته باشد.