بخش کاربری

برای ورود به پنل کاربری اناری خود، لطفا اطلاعات خود را وارد کنید.

بازگشت

روش های خرید و پرداخت هزینه در انارپدیا


به طور کلی خرید محصول از سایت انار پدیا به دو صورت اینترنتی و تلفنی انجام میشود، که در ادامه روش های پرداخت توضیح داده می شود:

1- خرید اینترنتی از انارپدیا:

خرید اینترنتی از انارپدیا به دو صورت انجام میشود:

الف: پرداخت آنلاین در سایت انار پدیا:

مشتری عزیز وارد سایت انار پدیا به آدرس(www.anarpedia.com) شده، بعد از جستجو، محصول مورد نظر را پیدا کرده و همانجا روی آیکن خرید انلاین کلیک می کند و طبق دستور ادامه می دهد و محصول را سفارش داده و مبلغ را واریز کرده و سفارش را ثبت میکند.

نکته: اگر کاربر عزیزی دارای کد تخفیف از سایت انار پدیا می باشد در مرحله پایانی خرید کد تخفیف خود را در محل مورد نظر وارد میکند و سپس بعد از اعمال کد تخفیف به صورت اتوماتیک، هزینه محصول بعد از اعمال کد تخفیف را واریز می کند.

موارد مورد نیاز برای خرید آنلاین از انار پدیا:

- شماره کارت 12 رقمی روی کارت بانکی

- رمز اینترنتی کارت (رمز دوم)

- کد سه یا چهار رقمی CVV2

- تاریخ انقضاء کارت

نکته: شما می توانید با هر یک از کارت های بانک های عضو شبکه شتاب (سامان، اقتصاد نوین، پارسیان، پاسارگاد، ملت ، ملی و...) اقدام به خرید نمایید. به این منظور از طریق لینک های مربوط به خرید اینترنتی، که در صفحه ی هر محصول قرار دارد و تکمیل سفارش، به صفحه مربوط به پرداخت الکترونیکی هدایت می شوید.

جهت آشنایی با نحوه پرداخت اینترنتی، اینجا کلیک کنید.

ب: پرداخت در محل

در این روش خرید از انارپدیا وارد سایت انارپدیا به آدرس(www.anarpedia.com) شده و بعد از جستجو و انتخاب محصول مورد نظر روی گزینه پرداخت در محل کلیک کرده و سفارش را ثبت میکنید تا اینکه محصول به دست شما برسد و در محل هزینه را پرداخت میکنید.

نکته: پرداخت در محل شامل هیچ گونه تخفیفی نمی باشد.


2- خرید تلفنی:

شما میتوانید به صورت تلفنی تماس گرفته و سفارش دهید،سپس هزینه محصول را به شماره حسابی که در پایین آمده واریز کرده و از طریق شماره تلفن های زیر پرداخت خود را اعلام نماید تا محصول برای شما ارسال شود.

شماره حساب جهت واریز:  870800771143

شماره 16 رقمی کارت:      6219861022515356

شماره شبا:     IR530560087080000771143001        

حساب بانک سامان به نام امیر گلمکانی                

شماره تماس انارپدیا: 88431105-021 داخلی شماره 2

شماره تلگرام انارپدیا: 09906030146