بخش کاربری

برای ورود به پنل کاربری اناری خود، لطفا اطلاعات خود را وارد کنید.

بازگشت

درباره انارپدیا


انار پدیا بزرگترین فروشگاه آنلاین نرم افزار، آموزش، استاندارد، هندبوک، کتابهای مرجع، مقاله ها، مجله ها و تمامی منابع فنی مهندسی از بهترین تولیدکنندگان موجود در حوزه نرم افزار و نشر دیجتال می باشد.

تمامی محصولات موجود در انارپدیا دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال می باشند، لذا دیگر مشتری گرامی نگران کیفیت و مشکل در محصول نیست.

انارپدیا دارای نماد اعتماد الکترونیکی از "وزارت صنعت، معدن و تجارت" بوده و دارای لوگوی طلایی از "ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت ارشاد و مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال" می باشد.

فروشگاه آنلاین منابع فنی و مهندسی و مدیریت انارپدیا، یک مرجع کامل برای خرید اینترنتی محصولات فنی مهندسی و مدیریت برای فارسی زبانان سراسر دنیا می باشد. این فروشگاه با پیاده سازی روش های ساده خرید و پرداخت راحت و آسان، تجربه یک خرید اینترنتی از شرکت های معتبر نرم افزاری و مورد تایید مرکز فناوری و رسانه دیجیتال را برای شما فراهم می سازد.

شما در انار پدیا می توانید بیشترین منابع موجود در بازار، از شرکت های معتبر مهندسی و مدیریت و دارای مجوز را مشاهده و مقایسه کنید و با اطمینان ایده آل ترین خرید را داشته باشید.

پشتیبانی کامل نرم افزاری، ضمانت برگشت کالا و حمایت از حقوق مشتری؛ سه ارزش اصلی و اولیه انارپدیا می باشد که همیشه به آن پایبند خواهد بود.

چشم انداز انارپدیا ایجاد مرجعی کامل و بروز از منابع فنی مهندسی و مدیریت است تا هموطنان عزیز بتوانند با استفاده از منابع اطلاعاتی و کاربردی موجود، قدمی در ارتقای پیشرفت ایران عزیزمان بردارند.

ضمانت نامه فروش

به این معناست که اگر کاربر و مشتری عزیز چنانچه دچار مشکل از قبیل سخت افزاری (مشکل در CD   و DVD )  و یا مشکل نرم افزاری (مشکل در کرک نرم افزار، کیفیت آموزش و...) شد، انار پدیا با توجه به ارتباط نزدیکی که با واحد بازرسی مرکز رسانه های دیجیتال دارد  پاسخ گوی تمام مشکلات می باشد، و محصول موجود در سایت اش را 100% پشتیبانی می کند.

لذا این به این معنی است که ما از تمامی محصولات موجود در سایت فروشگاهی انار پدیا اطمینان خاطر داریم.

 

همکاران انار پدیا:          

       

                 

 

              

مشتریان ما:  

انار پدیا با سابقه 6 ساله، افتخار ارایه و فروش بیش از 150 هزار محصول به دانشگاه ها، سازمان و نهادهای دولتی و خصوصی، مراکز تحقیقاتی و پژوهشی و افراد در سراسر ایران و خارج از کشور را داشته است.